Hero Image

Par mums

Mēs izgudrojam labākai nākotnei

Mēs tiecamies būt pasaulē vadošais biofarmācijas uzņēmums, kas nodarbojas ar pētniecību

Jau vairāk nekā 130 gadus MSD izgudro dzīvības vārdā, izstrādā zāles un vakcīnas pret daudzām slimībām, īstenojot savu misiju glābt dzīvības un uzlabot dzīves kvalitāti.

Savu apņemšanos, lai dotu savu ieguldījumu pacientu un sabiedrības veselībā, mēs veicinām piekļuvi aprūpes pakalpojumiem un īstenojot visaptverošu politiku, programmas un sadarbību.

Mūsdienās mēs aizvien esam vadošais pētniecības uzņēmums, kura mērķis ir novērst un ārstēt cilvēku un dzīvnieku apdraudošas slimības – vēzi, HIV, Ebolas vīrusslimību un jaunās konstatētās
dzīvnieku slimības.

Atbildība

Mūsu misijas būtība

Mūsuprāt, korporatīvā sociālā atbildība ir saistīta ar ietekmi uz cilvēku un kopienu veselību, sociālo dzīvi, vidi un ekonomiku visā pasaulē.

Vadība

Mūsu darba vadītāji

Mūsu vadītāji galveno uzmanību pievērš mūsu misijai glābt dzīvības un uzlabot dzīves kvalitāti visā pasaulē. Tas ir visa mūsu darba pamats.

Mūsu uzņēmums skaitļos

74 tūkstoši

darbinieku

13,6 miljardi USD

2020. gadā ieguldīti izpētē un attīstībā

3,1 miljardi USD

Kopsumma, kas 2019. gadā veltīta labdarībai

Mūsu vērtības nosaka mūsu vēlme uzlabot dzīves kvalitāti

Esam izveidojuši kultūru, kas ietver zinātnisko izcilību, tiek īstenota saskaņā ar visaugstākajiem integritātes standartiem, paplašina piekļuvi mūsu zālēm un mudina nodarbināt cilvēkus, kas augstu vērtē sadarbību.

Mūsu galvenās darbības jomas

Galveno uzmanību mēs pievēršam zinātniskām inovācijām, lai varētu piegādāt zāles un vakcīnas, kas var palīdzēt miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Onkoloģija

Mūsu misija ir nodrošināt inovatīvus risinājumus, kas pagarina un uzlabo vēža slimnieku dzīvi.

Vakcīnas

Vakcīnas ir viens no lielākajiem sabiedrības veselības veiksmes stāstiem, un mēs vairāk nekā 100 gadus izgudrojam, izstrādājam un piegādājam vakcīnas slimību novēršanai.

 

Infekcijas slimības

Mēs darām svarīgu darbu, atklājot un izstrādājot inovatīvas zāles un vakcīnas, lai ārstētu un novērstu infekcijas slimības, ieskaitot HIV un Ebolas vīrusu.

Sirds un vielmaiņas slimības

Esam apņēmušies rast risinājumus visnopietnākajiem hroniskajiem veselības traucējumiem, piemēram, kardiovaskulārajām slimībām un cukura diabētam.

Covid-19

Covid-19 pandēmija ir vēl nebijis izaicinājums zinātnei un pasaules veselībai. Tā kā esam uzņēmums ar ilgu pieredzi infekcijas slimību izpētē, uzskatām, ka mums ir pienākums palīdzēt.

Sadarbībā ar biznesa partneriem un valsts institūcijām vienmēr vispirms domājam par pacientiem

Uzņēmējdarbības attīstība un licences

Lai nodrošinātu pacientiem zāles, mums ir sadarbības partneri gan agrīnās zinātniskās izstrādes fāzēs, gan klīnisko programmu īstenošanas posmā.

Politika un nostāja

Mēs atbalstām tādu sabiedrisko kārtību, kas aizstāv pacientu intereses, uzlabo sabiedrības veselību un veicina piekļuvi zālēm un jauninājumiem.