Hero Image

Sirds un vielmaiņas slimības

Esam apņēmušies rast risinājumus visnopietnākajiem hroniskajiem veselības traucējumiem, piemēram, kardiovaskulārajām slimībām un cukura diabētam.

Pirms vairāk nekā 60 gadiem mēs ieviesām savu pirmo kardiovaskulāro terapiju. Kopš tā laika esam turpinājuši zinātniskos centienus, lai padziļināti izprastu sirds slimības un vielmaiņas traucējumus

Pie kardiometabolajiem traucējumiem pieder sirds un asinsvadu slimības, kā arī vielmaiņas traucējumi, piemēram, 2. tipa cukura diabēts. Tie ir vieni no nopietnākajiem apdraudējumiem veselībai 21. gadsimtā.

Atklājumiem kardiometabolo traucējumu izpētē var būt ievērojama nozīme pacientiem, taču šajā jomā vēl daudz ir jāpaveic.
Mēs tiecamies pēc izcilības zinātnē un inovācijām it visās izpētes stadijās – sākot no atklājumiem, līdz apstiprināšanai un vēl pēc tam.

 

Kardiometabolo traucējumu ietekme

Tiek uzskatīts, ka
17,9 miljoni

cilvēku visā pasaulē katru gadu mirst no sirds un asinsvadu slimībām

Faktiski
463 miljoni

cilvēku visā pasaulē katru gadu mirst no sirds un asinsvadu slimībām

2. tipa diabēts ir
90%

no visiem diabēta slimniekiem pasaulē

Sirds un asinsvadu slimības

Mēs turpinām veidot vēsturi, izstrādājot inovatīvas terapijas sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai, lai vairotu izpratni par tām palīdzētu pacientiem visā pasaulē.

Mēs sadarbojamies ar sirds un asinsvadu speciālistiem, lai veicinātu izpēti, kas var uzlabot dzīvi pacientiem ar sirds un asinsvadu slimību risku.

Diabēts

Lepojamies, ka esam daļa no izpētes komandas, kura strādā, pilnveidojot zinātnisko izcilību un inovācijas, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem ir 2. tipa diabēts.

Mūsu saistības pret pacientiem ir nemainīgas

Kamēr slimnīcās būs slimnieki, kamēr ārsti cīnīsies par pacientu mūža paildzināšanu un kamēr pasaulē ārstēšanas līdzekļi nebūs pieejami visiem, mēs strādāsim, cenšoties darīt visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk piegādātu vairāk ārstniecības līdzekļu.