Hero Image

Infekcijas slimības

Mēs strādājam infekcijas slimību jomā, cerot izveidot labāku pasauli.

Desmitiem gadu, ko esam veltījuši infekcijas slimību pētniecībai, ir devuši būtiskas zinātnē balstītas priekšrocības

Mēs stājamies pretī infekcijas slimību radītiem globāliem veselības draudiem jau ilgāk nekā gadsimtu. Mēs esam izstrādājuši vienas no pirmajām antibiotikām un ieņemam vadošo vietu HIV izpētē. Mūsu uzmanība vienmēr ir bijusi pievērsta visu pasaules iedzīvotāju un kopienu apdraudošu slimību ārstēšanai. Taču mūsu darbs nebūt vēl nav galā.

Katru gadu miljoniem cilvēku mirst no infekcijas slimībām. Pasaule paļaujas uz mūsu spēju virzīt jaunus risinājumus cilvēka ciešanu atvieglošanai.

Mūsu darbs infekcijas slimību jomā

35

pētniecībai veltīti gadi, kas palīdz cīņā ar HIV epidēmijas radītajiem izaicinājumiem

1942

gads, kad sākām ražot "G" penicilīnu

Vairāk nekā
40

pētnieku uzsāktas antibakteriālo līdzekļu lietošanas pārvaldības programmas tiek finansētas visā pasaulē

HIV

Mūsu devums inovatīvajā HIV zinātnē turpinās

Mēs atceramies laiku, kad HIV bija viens no sabiedrības lielākajiem izaicinājumiem, kad miljoniem cilvēku zaudēja dzīvības postošās AIDS epidēmijas dēļ. Mūsu zinātnieki uzsāka steidzamu misiju, lai atklātu un izprastu vīrusu, kā rezultātā tika veikti ievērojami HIV pētījumi.

Mēs joprojām esam gatavi darīt vairāk. Mēs paplašinām HIV zinātnes robežas, jo vēl aizvien pastāv neapmierinātas medicīniskās vajadzības. Vīrusa izskaušana ir mūsu galīgais mērķis.

Antibiotikas

Turpinām pētījumus un cenšamies uzlabot antibiotiku lietošanu

Kamēr citi uzņēmumi atsakās no antibiotiku pētniecības un izstrādes, mēs šo darbu turpinām. Mēs turpinām strādāt šajā jomā, jo zinām, ka pasaulei šis darbs ir nepieciešams.

Ebolas vīrusslimība

 Pievienošanās partnerībai, lai apkarotu nāvējošo vīrusu

Kopš Ebolas vīrusa parādīšanās 1976. gadā, periodiski šīs slimības uzliesmojumi ir bijis globāls veselības aprūpes izaicinājums. Mēs ar lepnumu līdzdarbojamies globālā publiskā un privātā sektora partnerībā, kurā ar mērķi uzveikt šo nāvējošo slimību sadarbojas valsts pārvaldes un nozares pārstāvji, kopienas grupas, zinātnieki, veselības aprūpes darbinieki un iedzīvotāji.

Pārmaiņas nesošas programmas

Mēs vadām programmas, kas sasniedz pacientus viņu atrašanās vietā

Lai palīdzētu novērst ar HIV inficēto cilvēku aprūpes atšķirības, mūsu fonds ir izveidojis HIV aprūpes tīklu. Šīs vairākās vietās īstenotās iniciatīvas mērķis ir mazināt HIV aprūpes pieejamības atšķirības un palīdzēt uzlabot ar HIV inficēto cilvēku veselības stāvokli ASV dienvidaustrumu daļā, kur inficēto ir nesamērīgi vairāk.

Mūsu saistības pret pacientiem ir nemainīgas

Kamēr slimnīcās būs slimnieki, kamēr ārsti cīnīsies par pacientu mūža paildzināšanu un kamēr pasaulē ārstēšanas līdzekļi nebūs pieejami visiem, mēs strādāsim, cenšoties darīt visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk piegādātu vairāk ārstniecības līdzekļu.