Hero Image

Pētniecība un izstrāde

Ņemot palīgā zinātni, cenšamies pēc iespējas vairāk izdarīt atklājumu un attīstības jomā.

Mēs tiecamies kļūt par vadošo intensīvas izpētes biofarmācijas uzņēmumu. Mēs apvienojam radošus prātus, lai pasaules līmeņa zinātne pārtaptu medikamentos un vakcīnās, kas maina dzīvi.

Mūsu pētniecības un izstrādes process

Kandidātu atklāšana

Mūsu ceļš, atklājot jaunus medikamentus un vakcīnas, sākas ar slimības iekšējo procesu izpratni.

Mēs sekojam jaunākajiem zinātnes atklājumiem, lai analizētu slimības no ikviena iespējamā aspekta un paātrinātu medikamentu atklāšanas ātrumu – sākot no ģenētiskajiem procesiem, līdz atsevišķu proteīnu struktūrai un tam, kā simtiem molekulu savstarpēji mijiedarbojas. Mūsu zinātnieki izmanto automatizācijas, miniaturizācijas un informācijas tehnoloģijas, kā arī jaunus instrumentus, piemēram, mūsu krioelektronmikroskopu, lai palīdzētu ātrāk novērtēt mērķus un izstrādāt jaunus medikamentus. Onkoloģijā novērtējam audzēju ģenētiku un genomu, lai identificētu jaunus mērķa objektus.


Pirmsklīniskā izstrāde

Pirms atklājumiem ir zinātne. Mēs nodrošinām to, ka līdz turpmākai testēšanai nonāk tikai visdaudzsološākās inovācijas ar vislielāko potenciālu.

Biofarmaceitiskajā nozarē ļoti liels skaits zinātnieku ilgus gadus izstrādā, ražo un pārbauda tūkstošiem jaunu molekulu, lai atrastu vienu vai divas, kuras varētu testēt klīniskos pētījumos. Katrs atklājums tiek smalki izpētīts, optimizēts un rūpīgi pārbaudīts, pirms to izmēģina cilvēkiem. Mūsu zinātnieki izmanto pirmsklīniskās izpētes datus, lai veiktu pētījumus ar mērķi identificēt bioloģiskos marķierus (biomarķierus), kurus var izmantot klīnikā, lai nodrošinātu mūsu pētāmo kandidātvielu efektivitātes aizstājējparaugus.


Klīniskā izstrāde

Mūsu veiksmes pamatā galvenokārt ir izaicinoši zinātniski jautājumi, uz kuriem izmēģinājumos un sadarbībā meklējam atbildes.

Mūsu pētnieki strādā iekšēji uzņēmumā, kā arī sadarbībā ar mediķu kopienu, lai gūtu pierādījumus tam, vai medikamentiem ir potenciāls sniegt labumu pacientiem. Kad mūsu izmēģinājuma terapijas nonāk klīnisko izmēģinājumu fāzē, mūsu zinātnieki izmanto mašīnmācīšanās tehnoloģijas, ar mākslīgā intelekta palīdzību veicot izmēģinājumos iegūto lielo datu analīzi, lai izprastu cilvēka bioloģijas pamatus un to saistību ar slimības radītajām izmaiņām.


Reālās pasaules dati

Mūsu Novērojumu un Reālās pasaules pierādījumu centra (Center for Observational and Real-World Evidence – CORE) mērķis ir gūt zinātnisku izpratni par to, kā medikamenti sniedz ieguldījumu un funkcionē reālajā dzīvē.

Mēs uzskatām, ka reālās dzīves pierādījumi, jeb dati kas iegūti ikdienas klīniskajā praksē, ir nozīmīgs papildinājums mūsu stingro klīnisko izmēģinājumu programmai. Tie ļauj reālās pasaules klīniskajā praksē gūtās atziņas izmantot mūsu izpētes laboratorijās, lai labāk izprastu mūsu jau esošos medikamentus un sniegtu informāciju turpmāko terapiju atklāšanai un attīstībai.